de ani Fără Frică...

Publicat 06 Oct 2008 | Expiră 06 Nov 2008

OPERATOR CALCULATOR - SECRETARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

abilitati foarte bune de comunicare
- persoana organizata, responsabila, motivata, amabila, punctuala
- cunostiinte avansate de operare PC (Word, Excel, Internet)
- studii medii

Descrierea jobului

Tehnoredactare acte notariale
Intocmire documentatii pentru actele notariale
Legalizarea documentelor
Inscrierea operatiunilor in registrele obligatorii
Incasare taxe si onorarii de la clienti
Alte activitati de secretariat

Descrierea companiei

Birou Notarial- zona P-ta. Baneasa, Sector 1

Expirat
OPERATOR CALCULATOR - SECRETARA  -  Birou Notarial Ciudoescu S & Neagu A

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles