de ani Fără Frică...

Publicat 24 Oct 2008 | Reactualizat 02 Nov 2008 | Expiră 04 Nov 2008

Operator Calculator - program calcul coeficient energetic al cladirilor

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte foarte bune de operare PC
- Cunostinte foarte bune de limba Engleza
- Constiinciozitate, seriozitate, rabdare, atentie la detalii.
- Cunostinte de Arhitectura sau instalatii folosite in cladiri constituie un mare avantaj
- Eventuale cunostinte de HTML , program editare imagini s-ar putea dovedi utile pentru alte activitati in cadrul companiei

Descrierea jobului

- Persoana trebuie sa introduca date in programul de calcul al coeficientului energetic al cladirilor care a fost dezvoltat de compania noastra. Datele sunt preluate din schite autodesk, si email-uri primite de la clienti. Programul, toata documentatia, email-urile si datele sunt in limba Engleza.

- Pachet salarial atractiv

CLS Data Pro a fost infiintata in anul 2004 ca o societate cu raspundere limitata avand ca principal domeniu de activitate dezvoltarea de aplicatii software. Dezvoltam permanent aria de produse si servicii oferite intrucat consideram ca fiecare client satisfacut este un viitor client loial.

Expirat
Operator Calculator - program calcul coeficient energetic al cladirilor  -  SC CLS Data Pro SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles