Publicat 17 Mai 2021 | Reactualizat 07 Iun 2021 | Expiră 16 Iun 2021

Operator calculator producție - FNC Nutritie Pietroiu

1 post

Candidatul ideal

  • Studii medii
  • Bune abilitati dе utilizare a Pachetului MS Office
  • Minim 1 an experienta pe un post similar - constituie avantaj
  • Atentie deosebita la detalii, responsabilitate, seriozitate
  • Capacitatea de a lua decizii rapid
  • Integritate, implicare
  • Organizare si punctualitate

Descrierea jobului

  • Realizează recepția, verificarea și depozitarea materiilor prime;
  • Se asigură că materiile prime intră în producție conform indicatiilor din procedură;
  • Monitorizează softul de productie responsabil de fabricarea nutrețurilor combinate și intervine în modificarea parametrilor daca este necesar;
  • Urmărește respectarea fluxului tehnologic al fabricii de producție;
  • Introduce formulele de fabricație conform rețetei primite;
  • Urmareste numarul de șarje și idetifică problemele care apar în procesul de fabricație;
  • Menține legatura cu mecanicul pentru orice problemă identificată în procesul de fabricație;
  • Proceseazа dаtele din baza de date si transmite rapoart zilnic către managerului direct;

Program: L-V (disponibilitatea de a lucra in ture - dupa perioada de proba)
Tura 1: 06:00 -14:00
Tura 2 : 14:00 – 22:00
Tura 3: 22:00 – 06:00

FNC Nutriție Pietroiu reprezintă una dintre cele mai moderne fabrici pentru nutrețuri din România. Unitatea utilizează tehnologii avansate de producție și este complet automatizată. Grație echipamentelor moderne, calitatea produselor și a ambalării este foarte ridicată.

FNC Nutriție Pietroiu face parte alături de Farmavet si Pasteur Filiala Filipești dintr-un grup de companii denumit generic Farmavet. Cele trei entități integrează abilități complementare care ne permit să funcționăm eficient și să răspundem rapid și coordonat, cu resurse aflate sub control, celor mai importante nevoi ale profesioniștilor.

Operator calculator producție - FNC Nutritie Pietroiu  -  S.C. Farmavet S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles