de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2008 | Expiră 05 Mar 2008

Operator calculator pentru Autobaza Oradea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- absolvent de studii medii si curs operare calculator
- experienta in activitati similare constitue avantaj

Descrierea jobului

Se ofera:
- mediu de lucru placut
- sansa dezvoltarii unei cariere alaturi de o echipa tanara si profesionista

Cea mai mare companie de distributie din Romania ce asigura comercializarea celor peste 200 de sortimente de bauturi racoritoare,alcoolice,produse alimentare si nealimentare marca European Drinks,European Food si Scandic Distilleries

Expirat
Operator calculator pentru Autobaza Oradea  -  sc transilvania general import export srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles