de ani Fără Frică...

Publicat 18 Sep 2008 | Expiră 19 Oct 2008

OPERATOR CALCULATOR (PART TIME)- TARGOVISTE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii finalizate
- cunostinte avansate operare PC (WORD, EXCEL)
- abilitati de lucru in echipa, atentie sporita
- capacitate de administrare a unui numar mare de informatii

Descrierea jobului

-executarea de diferite operatiuni in calculator
- program lucru: L-V 17:00-19:00

Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- bonusuri in functie de performante

TCE CURIERO GROUP SA, membru al RTC Holding, este liderul national in distributia interna prin curierat rapid si transport cargo, venind in intampinarea necesitatilor clientilor sai prin singura solutie completa din industria de logistica din Romania

TCE CURIERO GROUP SA detine in momentul de fata cea mai extinsa retea de distributie, prin rute optimizate astfel incat sa putem asigura livrarea bunurilor clientilor nostril in 24 - 48h pe tot cuprinsul Romaniei. Platformele prezente in fiecare resedinta de judet si cele 250 de localitati in care suntem prezenti ridica nivelul calitatii serviciilor prestate la cotele cele mai inalte.

Expirat
OPERATOR CALCULATOR (PART TIME)- TARGOVISTE  -  SC TCE CURIERO GROUP SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles