Publicat 02 Ian 2019 | Reactualizat 30 Ian 2019 | Expiră 02 Feb 2019

Operator calculator/ Operator avize si facturare

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne cautam coleg/a pentru Departamentul Avize si Introducere Date, persoana energica, atenta si responsabila!

Profil candidati ideal:
- Cunostinte PC - MS Office (Word, Excel, Outlook) - nivel mediu;
- Capacitate de organizare si planificare;
- Persoana cooperanta si cu spirit de echipa;
- Persoana atenta la detalii, ce ofera seriozitate si punctualitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Introducerea datelor si prelucrarea tuturor operatiunilor de gestiune (intrari, iesiri, transferuri);
- Emitere avize livrare;
- Prelucrarea rapoartelor specifice activitatii;

Oferta noastra este:
- salariu net intre 1600 – 1800 (pentru inceput);
- program: L-V: 08:00-17:00;
- transport gratuit asigurat - sediul companiei se afla in Afumati;
- discount 30% la toate produsele magazinului;
- posibilitate de promovare in cadrul companiei.

Pentru mai multe detalii: 0771 759 964; recrutare@germag.ro, www.germag.ro

S.C. GERMAG TREND S.R.L. este prezenta inca din anul 2004 pe piata romaneasca, activand inainte pe piata din Germania si Olanda. Succesul nostru se bazeaza pe faptul ca lucram doar cu produse de calitate din Germania si Olanda. Efectuam importuri saptamanal, astfel incat clientii nostri sa beneficieze de produse noi cat mai des.

Esti tanar si dinamic? Esti interesat sa iti construiesti o cariera solida in cadrul unei companii puternice? Atunci aplica acum la unul din anunturile noastre disponibile!

Expirat
Operator calculator/ Operator avize si facturare  -  SC GERMAG TREND SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles