Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 31 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Operator calculator- Logistica/ Depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana serioasa
- comunicativa
- onesta
- atenta la detalii

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-operare PC, de preferat experienta programe tip ERP, Wizcount, Wizpro
-actualizare stocuri depozit (intrari, iesiri) transferuri intre depozite
-experienta in logistica - tranport (constituie avantaj)

Beneficii:
Transport asigurat pe traseul Piata Unirii-Comuna Tunari
Tichete de masa.

Descrierea companiei

AGENT TRADE SRL

Companie privata cu capital integral romanesc (www.agt.ro) care are ca obiect de activitate urmatoarele:

1) importul si comercializarea de scule si echipamente electrotehnice Metabo( distribuitor exclusiv Romania),si alte echipamente industriale(pompe, compresoare, echipamente agricole, motopompe), marcile:Abac, Tecla, Pentax, Kraenzle, Atika, Bertolini, Batmatic, Barikell, Lae, Daishin, Grillo, etc.
2) unitate de productie si montaj, compania asambleaza ca OEM (Original Equipment Manufacturer), generatoare de curent si sudura, echipamente pentru constructii, echipamente agricole, accesorii de sudura, etc.

Expirat
Operator calculator- Logistica/ Depozit  -  SC AGENT TRADE SRL