de ani Fără Frică...

Publicat 10 Oct 2008 | Expiră 29 Oct 2008

Operator calculator in depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii;
• Cunostinte avansate de operare in Excel;
• Cunostinte de limba engleza (constituie un avantaj);
• Abilitati de comunicare, simt al responsabilitatii, spirit de echipa, abilitati de organizare.

Descrierea jobului

• receptionarea marfii ca tranzactie SAP cu completarea tuturor documetelor aferente receptiei
• transferul de marfa dintr-o locatie in alta ca tranzactie SAP
• inregistrarea amabalajelor in SAP si CASELOG
• inregistrarea intrarilor si iesirilor de material
• arhivarea corecta a tuturor documentelor emise in cadrul activitatii depozitului
• facturarea marfii catre export
• evidenta mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar folosite in activitatea depozitului

Cu mai mult de 66000 de angajati si 209 de locatii in toata lumea, cu vanzari de peste 14 mld USD, TRW se situeaza printre primii 10 furnizori ai industriei de automobile mondiale.
TRW Romania si-a inceput activitatea in 2004 si are in prezent peste 2400 de angajati in 5 locatii: Timisoara, Oravita, Lupeni, Resita si Deta.
Locatia din Timisoara produce volane si module de airbag si numara peste 1700 de angajati.
Clientii nostri sunt companii renumite din domeniul automobilelor: Mercedes, BMW, Volkswagen, Porsche, Fiat, Renault, Iveco etc
www.trwauto.com

Expirat
Operator calculator in depozit  -  TRW Automotive

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles