de ani Fără Frică...

Publicat 30 Oct 2008 | Expiră 29 Nov 2008

OPERATOR CALCULATOR - Ilfov

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii/student
- cunostinte limba engleza nivel mediu
- cunostinte operare PC Microsoft Word si Excel
- gandire logica si flexibila

Descrierea jobului

- se va ocupa de redactarea, editarea, implementarea documentelor din cadrul departamentului;
- arhiveaza si tine evidenta in baza de date a tuturor documentelor din deparatment;
- se asigura transport din Bucuresti pana la sediul societatii si masa calda;
- conditii de munca moderne.

Companie multinationala MAKITA EU - lider pe plan mondial in productia de scule profesionale portabile.
Sediul societatii se afla in com. Branesti jud. Ilfov.

Expirat
OPERATOR CALCULATOR - Ilfov  -  MAKITA EU SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles