Operator Calculator/Gestionar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii medii finalizate, minim diploma de bacalaureat
Abilități excelente de comunicare si relaționare interpersonală.
Capacitate de organizare a activității individuale și atenție sporită la detalii
Onestitate și gândire analitică orientată către rezultat
Dispus de a însuși cunoștințe și competențe noi
Cunostinte de operare PC (Excel, Word, Outlook);
Asigura in bune conditii: receptionarea, manipularea, colectarea si livrarea produselor;
Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ;
Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare;
Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei.
Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
Respecta organizarea spatiilor de depozitare;
Participa la activitatea de inventar derulata de companie.

Descrierea jobului

Se lucreaza pe site-ul companiei.

Mercati FABI SRL detine un Market cu produse 100% italiene ( Magazinul Aqua Sapone) fiind direct imporatori.

Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos