de ani Fără Frică...

Publicat 25 Aug 2008 | Expiră 25 Sep 2008

OPERATOR CALCULATOR FACTURARE - urgent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare de specialitate sau studii medii ;
- experienţă de minimum 6 luni pe o poziţie similară;
- cunoştinţe operare PC: Word, Excel;
- aptitudini analitice;
- abilităţi de comunicare;
-spirit de echipa
- capabil de a preda lucrari la termen.

Descrierea jobului

-inregistrarea nir-urilor in programul de gestiune
-inregistrarea avizelor si facturilor
-verificarea inventarelor pentru cele 6 puncte de lucru
-verificarea zilnica a vanzarilor

SC KAPOKS IMPEX SRL reprezinta cele 6 magazine:FRANCO BENUSSI,MAVI SI SAINTS,avand ca domeniu de activitate comercializarea produselor textile.NR.angajati 60

Expirat
OPERATOR CALCULATOR FACTURARE - urgent  -  SC Kapoks Impex SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles