OPERATOR CALCULATOR/FACTURARE /CONTABILITATE PRIMARA CRAIOVA

SC SENIC COM SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare in domeniul financiar-contabil
- Experienta in contabilitate minim 2 ani
- Buna cunoastere a aplicatiilor MS Office (Excel - avansat)
- Persoana dinamica, responsabila si organizata, interesata de o colaborare pe termen lung
- Adaptabilitate la munca in echipa, cu abilitati de comunicare si relationare
- Capacitate de analiza si incadrare in termene, gandire logica si atentie la detalii
- Cunoasterea legislatiei financiar contabile

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- preia si proceseaza comenzile venite de la agentii de vanzari
- intocmeste facturi,chitante si alte documente specifice de iesire din depozit
- incaseaza chitantele
- introduce NIR-urile interne/externe
- realizeaza circuitul logistic al soferilor
- tine evidenta formularelor cu regim special;
- executa lucrari de registratura;
- inregistrarea in evidentele contabile a facturilor primite de la furnizori;
- verifica intocmirea corecta din punct de vedere fiscal a documentelor primare;

Program de lucru de luni-vineri intre 08:00-17:00

Beneficii:
- salariu + bonuri de masa
- telefon

Suntem o companie care are ca principal obiect de activitate comertul in regim de distributie a produselor proprii cat si a produselor importate. Ca urmare a peste 25 de ani de activitate am capatat experienta si abilitatea de a anticipa nevoile consumatorilor.

Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022