de ani Fără Frică...

Publicat 01 Aug 2008 | Reactualizat 29 Aug 2008 | Expiră 01 Sep 2008

OPERATOR CALCULATOR - EXPERIENTA FACTURARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii absolvite;
- experienta minim un an pe partea de facturare;
- cunoastinte avansate operare PC (suita Microsoft Office- WORD, EXCEL, OUT-LOOK);
- notiuni generale Windows-XP;
- cunostintele ERP - Scala - modul contabilitate- reprezinta un avantaj;
- capacitate de analiza si sinteza;

Descrierea jobului

- preia comenzile pentru aparate, accesorii, piese schimb;
- intocmeste facturi pentru aceste comenzi;
- urmareste piesele de schimb aflate in garantie;
- urmareste platile pentru facturi si trimite ordine pentru livrari;
- informeaza dealerii privind stocurile de aparate si piese de schimb;
- urmareste liniile de credit si ultimele date de plata pentru dealerii care au garantii;
- creaza note de livrare pentru piese de schimb;

CEI 8200 DE ANGAJATI ASIGURA PRIN EXPERIENTA, COMPETENTA SI PUTERE DE INOVARE, PERFORMANTELE VAILLANT GROUP, IN DOMENIUL INCALZIRII SI PRODUSELOR CASNICE. SEDIUL COMPANIEI ESTE IN REMSCHEID, GERMANIA.

Expirat
OPERATOR CALCULATOR - EXPERIENTA FACTURARE  -  SC VAILLANT GROUP ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles