Publicat 08 Iun 2021 | Reactualizat 20 Iun 2021 | Expiră 08 Iul 2021

Operator calculator - contabilitate primară

1 post

Candidatul ideal

- Noțiuni de contabilitate primară și operare PC (MS-Office, Outlook, Word si Excel);
- Bune abilități de calcul matematic;
- Absolvirea unei școli cu profil economic (constituie un avantaj);
- Bune abilități de comunicare și relationare cu colegii;
- Flexibilitate;
- Persoană responsabilă, organizată, dinamică;

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Întocmește documente contabile ( facturi, chitanțe, monetare, registru de casă) și se ocupă de îndosarierea și arhivarea lor;
- Introduce, prelucrează și validează datele;
- Ține evidența zilnică a gestiunii de mărfuri;
- Efectuează activități de secretariat, și, dupa caz, operațiuni de încasări și plăți;
- Urmărește si organizează implementarea normelor prevăzute în HACCP.

Beneficii:
- pachet salarial competitiv;
- tichete de masă;
- bonus de prezență;
- bonusuri de sărbători;
- bonus de recomandare;
- transport asigurat;
- instruire profesională în domeniu, acces la instrumente de lucru performante;
- posibilitatea dezvoltării profesionale în cadrul companiei;
- angajament pe termen lung, contract de muncă încheiat pe durată nedeterminată;
- mediu de muncă plăcut, colectiv tânăr, entuziast;

SC INDPRODCOM SRL Deva este o societate cu capital privat ce activează în domeniul comerţului şi al serviciilor. Începand în anul 1992, societatea a ajuns astăzi una dintre cele mai puternice firme de vending din ţară (automate comerciale), .

Operator calculator - contabilitate primară  -  SC INDPRODCOM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles