de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2019 | Reactualizat 05 Dec 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Operator Calculator - Centrul Logistic Kaufland Turda (f/m)

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.

Candidatul ideal

•Cunoştinte în sisteme/procese logistice
•Bună înțelegere și interpretare a datelor, cifrelor și indicatorilor de performanță
•Cunoștinte privind manipularea, depozitarea, livrarea și returul mărfurilor
•Cunoştinte avansate de operare PC
•Cunoştinţe de limba engleză (limba germană constituie un avantaj)
•Disponbilitate pentru lucrul în schimburi

Descrierea jobului

•Gestionezi, înregistrezi și arhivezi documentele
•Prioritizezi activităţile pentru stivuitoriști și manipulanţi
•Verifici stocul de lădiţe în funcţie de tipul și dimensiunea acestora
•Reglezi soldul furnizorilor
•Ții evidența retururilor de ambalaje din filiale
•Planifici/ anulezi camioanele de retur ambalaje în funcţie de disporitm și solicitările filialelor

Beneficiile tale

Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre. Pe lângă tichete de masă, asigurări voluntare de sănătate, Kaufland oferă și beneficii ce țin de echilibrul între viața personală și cea profesională.

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Ai aplicat
Operator Calculator - Centrul Logistic Kaufland Turda (f/m)  -  Kaufland Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles