de ani Fără Frică...

Publicat 15 Oct 2008 | Expiră 15 Nov 2008

Operator calculator call center

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana harnica, cu rabdare, capabila de concentrare la locul de munca.
Buna cunoscatoare de limba engleza, cunostinte solide de Microsoft Office si Excel, politicoasa, capabila sa sustina convorbiri telefonice cu clientii.

Descrierea jobului

Jobul consta in preluarea si gestionarea apelurilor telefonice care constau in comenzi de marfa. Gestionarea comenzilor de marfa si inregistrarea in Excel a datelor.
Convorbiri telefonice cu clientii in cadrul carora angajatul va trebui sa dea detalii privind facturarea, detalii bancare etc..
Salariu: 1500 lei net. Colectiv tanar, placut, posibilitati de avansare.
Oferim training

Companie tanara aflata in plina dezvoltare. Respectam angajatii si apreciem munca lor.

Expirat
Operator calculator call center  -  SC Universal-K Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles