Publicat 23 Iun 2019 | Expiră 24 Iul 2019

Operator calculator / Call center service

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana activa ,optimista ,sociabila ,capabila de lucru in echipa si cu aspect placut si ingrijit .
- obligatoriu cunostinte PC (MS Office) si navigare internet;
- obligatoriu studii superioare finalizate;
- obligatoriu cunoasterea limbii engleze ( limba spaniola sau rusa prezinta avantaje );
- abilitati de prezentare ,argumentare si vanzare prin telefon;
- flexibilitate,rezistenta,initiativa si punctualitate;
- experienta in vanzari sau servicii constituie un avantaj;

Descrierea jobului

- prezentarea si produselor si serviciilor prin email si/sau telefon;
- consiliere exemplara asupra produselor si serviciilor astfel incat potentialii clienti sa simta ca asteptarile le sunt implinite si sa devina clienti stabili;
- preluare si operare comenzi / sesizari clienti:
- rezolvarea sesizarilor clientilor pe cale amabila si eficienta ;
- mentinerea locului de munca curat si foarte bine organizat.
Toate aceste atributii ale angajatului pentru postul descris mai sus , se fac impreuna cu ceilalti colegi din echipa.
Beneficii :
- mediu de lucru placut;
- salariu fix + comision ;

Rugnis International a fost infiintata in anul 2018 de o echipa de entuziasti cu o experienta cumulativa de peste 20 de ani de activitate in diverse domenii IT, Telecomunicatii, Securitate, Marketing, Mase plastice, Reciclare, etc. atat pe piata din Europa si SUA. Expertiza noastra cuprinde proiecte din cele mai variate zone ale tehnologiei informatiei: securitatea informatiei, dezvoltare aplicatii software, implementare aplicatii de business, promovare online si e-commerce, dezvoltarea si implementarea de sisteme complexe, dezvoltarea de inalte tehnologii, reciclarea maselor plastice. Creata din dorinta de a ridica standardele furnizarii de servicii si solutii, Rugnis International impune un nou standard de calitate si eficienta urmand cu pasiune si daruire misiunea pentru care a fost creat si respectand valorile sale. Misiunea Rugnis International este de a crea eficienta si valoare pentru clientii sai, intr-un strans parteneriat, prin oferirea de solutii si servicii la un nivel superior, create prin pasiunea si dedicatia pentru tehnologie avansata, inovatie si excelenta operationala.

Expirat
Operator calculator / Call center service  -  Rugnis International SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles