Publicat 22 Iun 2019 | Expiră 23 Iul 2019

Operator calculator /call center service

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana activa ,optimista ,sociabila ,capabila de lucru in echipa si cu aspect placut si ingrijit .
-obligatoriu cunostinte PC (MS Office);
-obligatoriu studii superioare finalizate;
-cunoasterea limbii engleze;
-abilitati de prezentare ,argumentare si vanzare prin telefon;
-flexibilitate,rezistenta,initiativa si punctualitate;
-experienta in vanzari sau servicii constituie un avantaj.
-este cerinta obligatorie ca domiciliul stabil sa fie in Constanta.

Descrierea jobului

-prezentarea si produselor si serviciilor prin telefon;
-consiliere exemplara asupra produselor si serviciilor astfel incat potentialii clienti sa simta ca asteptarile le sunt implinite si sa devina clienti stabili;
-preluare si operare comenzi /sesizari clienti:
-rezolvarea sesizarilor clientilor pe cale amabila si eficienta ;
-intocmire ,emitere si inregistrare facturi fiscale ;
-sa fie informat la zi cu privire la noutatile aparute in domeniul produselor ,in vederea unei consilieri bazata pe argumente solide;
-mentinerea locului de munca curat si foarte bine organizat.
Toate aceste atributii ale angajatului pentru postul descris mai sus ,se fac impreuna cu ceilalti colegi din echipa ,dar numai daca aveti abilitatea de a va sincroniza in acelasi timp cu ceilalti colegi.Beneficii :
-mediu de lucru placut;
-salariu fix;
-cursuri si traninguri pentru dezvoltarea profesionala.

Descrierea companiei

SC BAVARIA SERVICE SRL
INSTALATII TERMICE
DISTRIBUITOR CENTRALE TERMICE : SAUNIER DUVAL ,VAILLANT, PROTHERM

Expirat
Operator calculator /call center service  -  S.C. BAVARIA SERVICE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles