de ani Fără Frică...

Publicat 26 Iul 2008 | Expiră 25 Aug 2008

Operator calculator - Bistrita -

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunoasterea limbii engleze; limba germana constituie un avantaj
- cunostinte de baza in sistemul Windows si deprinderea de a scrie corect in sistemul cu 10 degete.
- capacitatea de a nu neglija detaliile.
- experienta in domeniu constituie un avantaj.
- indemanare, harnicie, seriozitate
- in raport de disponibilitatile proprii, timpul de lucru poate fi de 4, 6 sau 8 ore/zi.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- producerea, comprimarea si punerea la dispozitie a datelor in format digital: muzica, film, operatiuni foto si uploadul acestora catre provideri de servicii digitale.

Oferta:
- pachet salarial motivant
- training de specialitate la sediul firmei
- conditii de lucru si infrastructura occidentala

Digital World reprezinta o premiera pentru Bistrita. Participand de la constituire, aveti sanse de a contribui la formarea centrului operational si a colectivului.

Digital World distribuie – in calitate de prestator general de servicii si operator tehnic – muzica, filme, imagini, entertainment si reclame, prin toate modalitatile digitale si le transmite la Shop-uri de download, portale de entertainment mobil si internet, precum si portale de servicii media, Phononet, MPN.
Prin portalul online M-Solution International deserveste cu succes piata elvetiana, austriaca si germana, in prezent existand aproximativ 100 de firme conectate la Digital World (vezi www.digitalworld.ag; www.phononet.ch)

Expirat
Operator calculator - Bistrita -  -  Digital World S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles