Publicat 27 Dec 2016 | Reactualizat 19 Ian 2017 | Expiră 27 Ian 2017

OPERATOR CALCULATOR / PC / FACTURARE - VOLUNTARI - ILFOV

1 post

Candidatul ideal

Responsabilitati
- preia si proceseaza comenzile venite de la agentii de vanzari
- intocmeste facturi,chitante si alte documente specifice de iesire din depozit
- incaseaza chitantele
- introduce NIR-urile interne/externe
- realizeaza circuitul logistic al soferilor
- tine evidenta formularelor cu regim special;
- executa lucrari de registratura;

Program de lucru de luni-vineri intre 08:00-17:00

Beneficii:
- salariu + bonuri de masa
- telefon

Suntem o companie care are ca principal obiect de activitate comertul in regim de distributie a produselor proprii cat si a produselor importate. Ca urmare a peste 20 de ani de activitate am capatat experienta si abilitatea de a anticipa nevoile consumatorilor.

OPERATOR CALCULATOR / PC / FACTURARE - VOLUNTARI - ILFOV  -  SC SENIC COM SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă