Publicat 05 Feb 2019 | Expiră 08 Mar 2019

Operator Buldoexcavator,Sofer Cat.C si Sofer-Operator Cat. B

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte Operator Buldoexcavator, Excavator

  • experienta 2 ani in post similar de preferinta operare buldoexcavator JCB, excavator JCB si Volvo
  • cunostinte mecanice necesare intretinerii utilajului,
  • exeprienta in retele de apa si canalizare,
  • flexibilitate in privinta programului de lucru,
  • permis de conducere categoria min B,
  • persoana fara vicii, serios, punctual, responsabil, fara cazier judiciar, comunicativ,
  • atentie distributiva si indeminare,
  • referinte de la fostele locuri de munca;
Cerinte Sofer Categoria C si Sofer-Operator Echipament Inspectie Video
  • pentru Sofer-Operator Echipament Inspectie Video -posesor permis de conducere Categoria B (pt autoutilitara Ford Transit 2,8 tone)
  • Pentru Sofer Categoria C-permis auto categora C
  • Experienta constituite avantaj
  • persoana fara vicii, serios, punctual, responsabil, fara cazier judiciar
  • pozitiv, deschis și cu spirit de echipa
  • cu abilitati de comunicare si relationare
  • persoana onesta si integra;

Descrierea jobului

Responsabilitati Operator Buldoexcavator, Excavator

  • realizarea procesului de executie conform proiectului, specificatiilor tehnice si instructiunilor de lucru;
  • manipularea buldoexcavatorului (excavatorului);
  • executarea reparatiilor si remedierea defectiunilor aparute
  • intretinerea utilajului in conditii excelente;
  • să cunoască şi să exploateze la parametrii normali utilajul din dotare
  • să reducă consumul de carburanţi şi să se preocupe de reducerea timpilor de imobilizare în reparaţii
  • raspunde de calitatea lucrarilor executate
  • respectarea normelor din cadrul companiei
Responsabilitati Sofer Categoria C si Sofer-Operator Echipament Inspectie Video
  • Pentru Categoria B-se lucreaza in departamentul de Inspectie Video -va conduce duba dotata cu echipament de spalare conducte canalizare si va opera cu echipamentul resepctiv
  • Pentru Categoria C-se lucreaza pe o bascula in diferinte santiere din Jud Cluj
  • Sa lucreze împreună și sub directa supraveghere a unui coordonator de lucrari
  • intretinerea autovehiculului in conditii excelente;
  • să cunoască şi să exploateze la parametrii normali autovehiculul din dotare

Se ofera: Pachet salarial motivant, oportunitati de dezvoltare profesionala, afirmare in cadrul echipei, contract de munca pe perioada nedeterminata

Descrierea companiei

Aqua Serv

Expirat
Operator Buldoexcavator,Sofer Cat.C si Sofer-Operator Cat. B  -  Aqua Serv

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles