de ani Fără Frică...

Publicat 01 Sep 2006 | Expiră 02 Oct 2006

OPERATOR BAZA DE DATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Educatie si experienta :
- Absolvent studii superioare
- Posibilitatea de a lucra cu program part-time

Cunostinte si abilitati :
- Obligatoriu cunostinte operare PC – Excel
- Rapiditate in operare PC
- Abilitati interpersonale (comunicare, prezentare)
- Fluenta in limba engleza/ (limba franceza reprezinta un avantaj)
- Capacitatea de sinteza a informatiilor
- Organizat, serios, responsabil
- Capacitate de organizare a muncii proprii si atentie la detalii
- Abilitati de lucru in echipa

Descrierea jobului

Acest rol este responsabil pentru asigurarea bunei desfasurari a implementarii, prelucrarii si utilizarii bazei de date clienti la nivel national; actiuni de monitorizare si raportare asupra testarii si implementarii bazei de date ; mentinerea fluxului de lucru cu furnizorii privind curatarea si procesarea datelor.
Raporteaza la Communication Manager. Principalii clienti ai pozitiei sunt membrii Dept. Marketing & Comunicare.

Descrierea companiei

Sunteti o persoana dinamica si ambitioasa ?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

TRUST MOTORS, Importator Peugeot in Romania, ofera oportunitati de cariera potrivite pentru toata lumea. Chiar daca sunteti proaspat absolvent de facultate, aflat la inceputul carierei, sau un profesionist cu experienta care isi doreste noi provocari, Trust Motors va ofera oportunitatea angajarii si sansa de a dobandi noi abilitati si cunostinte.

Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica !

Expirat
OPERATOR BAZA DE DATE  -  SC TRUST MOTORS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles