de ani Fără Frică...

Publicat 25 Iun 2008 | Expiră 26 Iul 2008

Operator baza de date

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
• Cunostinte si abilitati
- abilitati foarte bune de organizare
- abilitati de comunicare
- capacitate de a sintetiza informatiile
- rabdare si atentie distributiva
- adaptare la termene de finalizare presante
- rezistenta la munca de rutina si meticulozitate
- cunostinte limba engleza nivel mediu.

Descrierea jobului

• Introduce in baza de date cv-uri si informatii despre candidati
• Actualizeaza periodic baza de date
• Organizeaza fluxul de documente
• Organizeaza si arhiveaza documente
• Ofera suport in activitatea zilnica a departamentului/companiei
• Cauta in baza de date (dosare si baza electronica) candidati pentru selectie
• Se implica in publicarea anunturilor de recrutare pe website-uri
• Contacteaza candidatii preselectati din baza de date, pentru a-i programa la intalniri
• Comunica raspunsuri candidatilor in scris sau telefonic
• Se informeaza periodic privind piata de afaceri din Romania

HART Human Resource Consulting is the first Romanian company that offers career management consulting services.

We propose organizational development solutions (Executive Search, Training, Development and Assessment Centers, Career Plan Development Consulting) and individual solutions (Career Counseling, Testing and Assessment, Individual Seminars).

If you want to read more about HART Consulting’s career counseling services, go to www.consiliereincariera.ro

Expirat
Operator baza de date  -  Hart Human Resource Consulting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles