de ani Fără Frică...

Publicat 24 Mar 2008 | Reactualizat 30 Mar 2008 | Expiră 24 Apr 2008

Operator baza de date

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent - cel putin studii medii;
- cunostinte avansate operare PC (Word, Excel);
- abilitati de comunicare;
- abilitati de organizare foarte bune;
- atentie la detalii;
- domiciliul stabil in orasul pentru care se aplica.

Descrierea jobului

- operarea in baza de date a companiei, prelucrand eficient informatiile primite;
- actualizarea si managementul bazei de date;
- preluarea, centralizarea si transmiterea bazei de date;
- intocmire si trimiterea de rapoarte.

Beneficii:
- un mediu de lucru dinamic;
- pachet salarial motivant;
- sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala.

Firma mixta romano-coreeana componenta a grupului de firme ROKOR.
In acest moment sunt active 7 filiale in cele mai importante orase din tara, fiind in continua dezvoltare, avand in acest moment peste 7.000 de clienti activi si peste 10.000 de purificatoare montate.

Obiect de activitate: Importul si comercializarea purificatoarelor de apa Waterpia (produse de una dintre firmele lider de piata in domeniu: WonBong Co LTD, Coreea), asigurand si serviciile aferente (consultanta, instalare, mentenanta), prin intermediul unei echipe de specialisti in domeniu.

www.waterpia.ro

Expirat
Operator baza de date  -  SC ROKOR ECOSTYLE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles