de ani Fără Frică...

Publicat 19 Sep 2007 | Reactualizat 18 Oct 2007 | Expiră 20 Oct 2007

OPERATOR BAZA DE DATE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- limba germana la nivel elementar/mediu
- studii superioare in curs sau terminate
- rigurozitate si atentie la detalii
- viteza in operarea PC-ului

Descrierea jobului

Jobul consta in colectarea de date standardizate de pe site-uri in limba germana si introducerea lor intr-o baza de date. Se asigura training complet.

Anuntul se adreseaza studentilor sau proaspetilor absolventi de facultate, indiferent de domeniu. Postul este full time, insa programul se poate adapta la cerintele fiecaruia. Se ofera posibilitatea avansarii rapide, in functie de abilitati, rezultate si implicare in activitate.

Oferta (bonus):
- pachet salarial de baza atractiv
- bonusuri lunare importante pentru depasirea targetului
- premii pentru angajatii cei mai productivi
- posibilitati de avansare rapida
- training
- mediu de lucru prietenos

Domenii de activitate: IT, baze de date, call-center, direct marketing

Expirat
OPERATOR BAZA DE DATE  -  PRO BUSINESS SOFTWARE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles