de ani Fără Frică...

Publicat 09 Aug 2007 | Reactualizat 07 Sep 2007 | Expiră 09 Sep 2007

Operator Baza de Date (OBD)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Notiuni de baza de calculator
- Proba practica de Excel
- Putere de concentrare
- Viteza in operarea pe calculator

Descrierea jobului

- Asigurarea suportului pentru inspectorii de teren
- Introducere de informatii in baza de date
- Primirea declaratiilor
- Intocmirea si redactare instiintari de plata
- Urmarirea instiintarilor de plata achitate
- Redactarea licentei si expedierea acesteia impreuna cu factura

Descrierea companiei

Asociatie non-profit

Expirat
Operator Baza de Date (OBD)  -  Broalmex Corporation SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles