Publicat 07 Ian 2008 | Reactualizat 06 Feb 2008 | Expiră 07 Feb 2008

OPERATOR BAZA DE DATE - Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

Cunostinte solide de lucru pe PC. (MS Office, Internet, E-mail);
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Persoana responsabila;
Abilitati de a invata;
Cunoasterea limbii engleze la un nivel cel putin mediu este obligatorie;
Experienta in lucrul cu baze de date constituie un important criteriu de selectie.

Descrierea jobului

Descrierea postului:

Relationare permanenta cu echipa de vanzari;
Introducerea, actualizarea si corectarea informatiilor din baza de date;
Cautarea pe Internet a datelor potentialilor clienti.

Pachetul salarial va cuprinde:

- salariu: 300 EUR
- bonuri de masa
- decontarea transportului

TeleTell Infoline S.R.L. este o companie de informatii media, apartinand concernului international Ekspress Grupp (detalii:http://www.egrupp.ee/ettstr-eng.htm)
Activitatile principale ale companiei sunt:
- Acordarea / vanzarea de informatii media catre solicitanti;
- Administrarea si dezvoltarea telefonica a informatiilor si a bazei de date.

Scopul nostru este de a deveni principala companie care ofera servicii media in Romania, fiind demni de increderea partenerilor si a clientilor nostrii, contribuind la evaluarea si dezvoltarea continua a angajatilor nostri.
Cautam oameni dinamici, care sa obtina rezultate pentru echipa noastra.
Oferim mediu de lucru modern, munca in echipa si posibilitati de dezvoltare multiple si rapide intr-o companie multinationala.

Expirat
OPERATOR BAZA DE DATE - Bucuresti  -  TeleTell Infoline

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles