Publicat 30 Ian 2008 | Reactualizat 28 Feb 2008 | Expiră 01 Mar 2008

Operator Baza Date Access & Call Center

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba cunostinte IT foarte temeinice, in special in ceea ce priveste lucrul cu baze de date in ACCESS, sa fie o persoana comunicativa si care se poate exprima cu usurinta, putere de convingere mare , abilitatea de a lucra in conditii de stress.

Descrierea jobului

Creerea unui dialog constructiv cu clientii existenti, cu potentialii clienti in vederea cresterii vanzarilor. Urmarirea clientilor existenti, completarea rapoartelor zilnice de activitate, participarea la elaborarea de noi strategii de vanzare. Intocmirea programelor de lucru pentru medicii din echipa societatii, efectuarea de statistici privind activitatea si profitabilitatea echipei, rezolvarea eventualelor disfunctionalitati care pot aparea in lucrul cu baza de date, implicarea directa in stabilirea si dezvoltarea unei noi baze de date online care sa satisfaca nevoile societatii.
Beneficii: posibilitate reala de promovare in cadrul companiei, comisioane si bonusuri in functie de performanta.

Descrierea companiei

Multinationala cu profil medical de 10 ani in Romania.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Operator Baza Date Access & Call Center  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles