Operator Back-office partener Telekom

Unitel B2b S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Ești o persoană atentă la detalii, cu mare capacitate de concentrare?
- Ai competențe avansate de operare pe calculator și dexteritate digitală?
- Vrei să-ți dezvolți abilitățile de învăţare activă, capacitatea de autoevaluare și exprimarea verbală fluentă?
- Ai deprinderi de organizare și planificare a activității?
- Ești obișnuit să lucrezi atât individual, cât și în echipă?
- Ai absolvit liceul? Studiile superioare reprezintă un avantaj.
- Cunostintele tehnice constituie un avantaj, dar se pot invata pe parcurs
- Este necesara experienta in Telekom .

Descrierea jobului

- Avem nevoie de tine să ne ajuți la introducerea şi prelucrarea datelor pe suport electronic în funcţie de proiectele desfăşurate de organizaţie!
- Vei introduce date în aplicaţiile specifice proiectelor
În funcţie de specificul proiectului poți realiza activităţi de indexare
- Vei verifica corectitudinea datelor introduse şi vei efectua corecturi în momentul identificării neconcordanțelor
- Vei prelucra datele introduse prin utilizare de programe specifice, în concordanţă cu cerinţele formulate de beneficiar
- Vei avea posibilitatea să îți aduci aportul în dezvoltarea cunoștințelor profesionale ale noilor membrii ai echipei

Unitel B2B este o companie formata prin unirea a doi parteneri Telekom cu o vasta experienta in domeniul vanzarilor B2B. Suntem o companie cu experienta de opt ani in domeniul telecomunicatiilor, doua birouri in Romania, 25 de specialisti. Suntem pregatiti sa oferim support si folosim abordarea consultativa in dezvoltarea business-urilor clientilor nostri. Credem in integritare si in puterea inovatiei iar fiecare dintre noi este creator de solutii. Livram rezultate, performanta si leadership.

Publicat 30 iun. 2021 Reactualizat 28 iul. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos