Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 12 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

OPERATOR BACK OFFICE LIMBA ROMANA (PROIECT ENEL)

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca te regasesti in descrierea de mai jos, si vrei sa-ti incepi cariera intr-o companie de in crestere, vino sa ne cunoastem!

Candidatul ideal este o persoana cu :
- Cunostinte de operare calculator (Excel)
- Abilitati de rezolvare a problemelor, atentie distributiva si concentrata
- Inteligenta numerica si verbala
- Spirit de echipa, atitudine pozitiva, capacitatea de a dezvolta relatii eficiente de lucru cu colegii

Descrierea jobului

Echipa de backoffice se ocupa de analiza documentelor, prelucrarea datelor şi realizarea operaţiilor necesare soluţionării cererilor în sistemul informatic ca si de transmiterea documentelor sau raspunsurilor catre clienti.

  • Vei verifica documentele primite
  • Vei introduce cu acuratete modificarile in sisteme specifice (CRM) respectand etapele, termenele si procedurile prevazute
Ce vei primi:
• Contract de munca pe perioada nedeterminata si curs de formare platit
• Salariu motivant, tichete de masa, bonusuri, decont transport
• Orar flexibil, in ture, 5 zile pe saptamana, de luni pana vineri
• Mediu de lucru placut
• Posibilitatea reala de a avansa

Advalia Services Srl este filiala romaneasca a unuia din cele mai importante grupuri internationale de BPO (Business Process Outsourcing).
Advalia Services este o societate nou infiintata dar, deja furnizoare de servicii de contact center si back office pentru cele mai importante companii din Romania precum si pentru o cunoscuta firma de pariuri sportive din Italia.
Advalia, vine in completarea activităților de contact center tradiționale, dezvoltand o serie de soluții tehnologice inovatoare, cu scopul de a îmbunătăți experiența clienților și de a creste oportunitățile de vânzare si retention.

Expirat
OPERATOR BACK OFFICE LIMBA ROMANA (PROIECT ENEL)  -  Advalia Services SRL