Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 08 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Operator Back Office (Limba BULGARA / SLOVACA)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Aplica acum pentru postul de Operator Back Office (serviciul Customer Care) indiferent de orasul in care locuiesti.

Ne dorim colegi cunoscatori de limba bulgara sau slovaca (scris si vorbit)

  • nivel avansat.
  • pentru lucrul de acasa.
Quick Telesales este o companie specializata in servicii de tip call center, de cea mai inalta calitate.
Sediul central se afla in orasul Braila iar un al doilea sediu este deschis in orasul Sf. Gheorghe, Covasna.

In prezent ne aflam in plin proces de dezvoltare al unui proiect cu desfasurare activa in mediul online si dorim sa ne extindem echipele!

Descrierea jobului

Cautam persoane:

  • Cunoscatoare de limba bulgara sau slovaca
  • Optimiste
  • Energice
  • Pro-active
  • Independente
  • Cu bune cunostinte de operare PC
  • Apte sa respecte si sa puna in aplicare regulile transmise de catre companie
O zi de lucru cuprinde:
  • Administrarea de notificari si mesaje pe paginile de Facebook ale colaboratorilor nostri
  • Gestionarea e-mail-urilor
  • Preluare de apeluri - Inbound
  • Efectuare de apeluri - Outbound
  • Preluare - prelucrare date
  • Introducere si efectuare comenzi online si telefonic
  • Intocmire rapoarte zilnice
Ce oferim:
  • Pregatire profesionala, suport online constant din partea colegilor
  • Experienta nu este necesara!
  • Sustinere permanenta din partea echipei
  • Salariu motivant
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Program full time 09:00 – 17:30 (8h/zi, 30 min pauza), cu weekend-uri libere si zilele oficiale date de catre stat
  • Asigurare medicala privata pentru angajatii cu vechime mai mare de 6 luni in cadrul companiei.

Descrierea companiei

Este ceea ce cautai?

Atunci aplica acum si trimite-ne CV-ul tau!

Urmareste-ne si aici:

Expirat
Operator Back Office (Limba BULGARA / SLOVACA)  -  Quick Telesales SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles