Publicat 16 Iul 2019 | Reactualizat 13 Aug 2019 | Expiră 16 Aug 2019

Operator autorizat RVT ISCIR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Seriozitate, profesionalism si capacitatea de a lucra in echipa
- Cunoasterea legislatiei , standardelor si normativelor in vigoare specifice activitatii
- Bune cunoştinte privind functionarea si mentenanta echipamentelor si instalatiilor specifice

Descrierea jobului

- Atribuţii şi responsabilităţi specifice activităţii conform prevederilor prescripţiilor tehnice aplicabile
- Completarea rapoartelor de verificări şi a livretelor aparatelor
- Aplicarea proceduri specifice obligatorii de efectuare a verificărilor tehnice în utilizare
- Puneri in functiune
​- Se deplaseaza la clienti cu aparatura necesara desfasurarii activitatii
​- La finalizarea verificării va instrui utilizatorul final privind modul de exploatare a aparatului, asigurându-se ca acesta este în posesia manualului de utilizare şi întreţinere
​- Completarea si semnarea documentelor

Salariul este 4000 - 4500 RON .

Societate comerciala avand ca domeniu principal de activitate intretinerea,reparatia si montajul echipamentelor de climatizare,ventilatie si incalzire. Asiguram proiectarea , furnizarea si executia de automatizari industriale, tablouri electrice, orice tip de instalatii de aer conditionat, climatizare, tip split, caseta de climatizare, de tubulatura ( duct ), tip chiller, ventiloconvectori, centrale tratare aer, echipamente roof-top, dulapuri de climatizare cu atmosfera ( temperatura si umiditate) strict controlata(Close Control), ventilatie, distributie, tratare si purificarea aerului.

Expirat
Operator autorizat RVT ISCIR  -  SC M&A CLIMA SERVICES SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles