Operator automate cafea si snack (Bucuresti,Ilfov)

MIXOMAT - 1 poziție
Oraș de lucru
Studii
Salariu 400 - 500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Principalele trasaturi ale candidatului (candidatei) ideal(e) vor fi:

- indemanare tehnica obligatorie
- respectuos
- cinstit
- sincer
- ordonat
- modest
- bun ascultator
- receptiv la nou

Descrierea jobului

Atributii si responsabilitati:

- Preluarea zilnica a marfii in gestiune.
- Intocmirea fiselor de intrare iesire marfa (gestiunea stocurilor)
- Alimentarea automatelor de cafea si a automatelor de snack
- Curatarea automatelor
- Reparatii in caz de defectiune (se va acorda instruire)
- Alte sarcini trasate

Beneficii:
- Instruire continua a salatiatului
- Pachet salarial motivant in concordanta cu deprinderile dobandite

Conducerea companiei opereaza in domeniul vendingului (vanzarea automatizata a produselor ) de mai bine de 14 ani si s-a facut renumita prin calitatea serviciilor oferite, promptitudine si corectitudine. Nu suntem o firma cu multi angajati, toata vanzarea se relizeaza de catre automate, insa clientul este cel care conteaza.
Publicat 6 oct. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos