Publicat 22 Feb 2021 | Reactualizat 24 Mar 2021 | Expiră 25 Mar 2021

Operator Amenajari Magazine (deplasari in 60% din timp)

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

La Romstal ne dezvoltam impreuna, atat in Romania cat si in Europa!
Romstal angajeaza Operatori Amenajari Magazine pentru Departamentul SmartShop!

Acest job ti se potriveste daca:

  • Esti o fire pozitiva si cu spirit de echipa
  • Ai experienta in domenii precum logistica sau amenajari
  • Esti orientat catre calitatea serviciilor livrate si esti atent la detalii
  • Esti flexibil in privinta deplasarilor
  • Ai carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

Rolul job-ului: amenajarea si reamenajarea punctelor de lucru din Bucuresti si din tara, conform standardelor stabilite.
Te vei ocupa, impreuna cu echipa, de amenajarea punctelor de lucru Romstal, vei urmari planul de lucru stabilit si vei desfasura aceasta activitate tinand cont de standardele de amenajare Romstal.

La Romstal te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:

  • Beneficiile extrasalariale: tichete de masa (15 lei/tichet), prime si cadouri de sarbatori, Evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei
Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !

Ne poti gasi si aici:

Romstal s-a dezvoltat in 22 ani ca o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde de calitate.
Cu extindere in 6 tari din Europa, Romstal este compania care creste standardul de viata al clientilor sai prin produsele si serviciile pe care le ofera. Mai multe despre noi afli pe: www.romstalgroup.com
Suntem orientati spre rezultate si punem pret pe dezvoltare profesionala a oamenilor din companie. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!

Expirat
Operator Amenajari Magazine (deplasari in 60% din timp)  -  ROMSTAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles