Operator amanet

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Operator Amanet- UN NOU START, NOI COLEGI ȘI NOI OPORTUNITĂȚI LA EXPRESS CREDIT AMANET!

Candidatul ideal:
  • Comunici ușor și reușești să-ți exprimi clar ideile?
  • Ești atent la detalii și organizat?
  • Identifici ușor nevoile clienților?
  • Esti pasionat de tehnologie și gadgeturi?

Dacă răspunsul tău e DA, te asigurăm că la noi vei lucra cu cea mai nouă tehnologie în materie de dispozitive electronice și vei face parte dintr-o echipă tânără și profesionistă.

Educație și competențe necesare:
  • Studii medii finalizate, minim diploma de bacalaureat
  • Abilități excelente de comunicare si relaționare interpersonală
  • Capacitate de organizare a activității individuale și atenție sporită la detalii
  • Onestitate și gândire analitică orientată către rezultat
  • Dispus de a însuși cunoștințe și competențe noi
  • Cunoștințe de operare PC
  • Experiența anterioara pe un post similar constituie un avantaj, dar nu e absolut necesară.

Descrierea jobului

  • Construiești o relație de încredere cu clienții noștri
  • Identifici nevoile clienților și oferi soluții viabile
  • Menții nivelul de satisfacție al clienților

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv
  • Program de training la angajare
  • Tichete de masa pe card (20 lei/zi) si alte beneficii
  • Prime de sărbători și alte bonusuri
  • Asigurare medicală privată
  • Zi liberă plătită de ziua ta de naștere

Descrierea companiei

Despre noi...
  • Avem peste 25 de ani de experiență în amanet
  • Am adunat zeci de mii de clienți mulțumiți
  • Suntem lideri în domeniu, în zona Moldovei
Publicat 14 mar. 2022 Reactualizat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos