OPERATOR AMANET PRODUSE ELECTRONICE

OK CREDO CONS SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Te vrem in echipa noastra daca ai :

- experienta de minim un an in activitatea de amanet produse electronice;
- atitudine pozitiva;
- dexteritate : demontare si asamblare telefon/tableta;
- disponibilitate pentru deplasari in punctele din Bucuresti si din tara.

Descrierea jobului

Noi iti oferim :

- salariu, pentru perioada de proba , 3. 000 lei net ;
- dupa perioada de probacomision din activitatea de amanet/vanzari ;
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.

Descrierea companiei

Grup de societati fondat din anul 1994.

Publicat 10 Oct. 2022 Reactualizat 7 Nov. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.