Operator Amanet, Exchange &Transfer de bani

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Datorita expansiunii la nivel national MoneyGold isi mareste echipa!
Daca ai:
Experiența intr-un post similar (banca, casa amanet sau schimb valutar) constituie avantaj;
Cunoștințe operare PC si contabilitate primara;
Ținută profesională (fizică și morală) ireproșabilă; Capacitate deosebită dе relaționare și comunicare;
Orientare către clienți; Identifici și ințelegi cu usurinta nevoile și dorințele acestora;
Capacitate dе ascultare activa si dе convingere; Bune abilitati de vanzare;
Atentie la detalii si seriozitate;
Esti:
Amabil, ai un spirit dе echipă dezvoltat, atitudine pozitiva, esti responsabil și o persoană orientată spre rezultate, eficientă, perseverentă in atingerea obiectivelor:

Te asteptam sa ne cunoastem! recrutare@moneygold.ro
MoneyGold - De cuvant dе la bun început

Descrierea jobului

Derulаreа activităților de evаluаrе a obiectelor, bijutеriilor din aur și oferirеa de sеrvicii dе amаnеt, schimb valutar si transfer rаpid de bani clienților;
Consiliеrea clienților prin realizarea de recomandări individualizate;
Derularea activităților de administrare gestionare a magazinului (verificare, evaluare si recepție obiecte bijuterii din aur, inventariere, intocmirea, prelungirea si lichidarea de contracte de amanet etc.);
Efectuarea zilnică a operațiunilor de casă (registru de casă, raport de gestiune, fișă inventar etc.);
Menținerea relațiilor cu clienții, rezolvarea plangerilor și a nemulțumirilor.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv, incluzand tichete de masa - card Sodexo;
  • Asigurare medicala Medicover; bonusuri de performanta;
  • Training asigurat indiferent de vechimea in munca cu trainer specializat;
  • Lucrul intr-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;
  • Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă in domeniu vanzarilor de servicii, in cadrul unei echipe tinere și puternice!

MoneyGold vă oferă cele mai rapide și sigure servicii financiare nebancare.

Cele peste 60 de locații din țară vă oferă împrumuturi prin amanetare, servicii de schimb valutar și transfer rapid de bani.

Conceptul MoneyGold se bazează pe servicii financiare la cele mai înalte standarde, sigure, transparente și de încredere.

Amanet

Împrumuturile prin amanetare MoneyGold se efectuează simplu și rapid, cu cel mai mic comision de 0,1% pe zi, indiferent de suma împrumutată.

Exchange

MoneyGold vă oferă cel mai bun curs din oraș pentru serviciile de schimb valutar.

Transfer de bani

Pentru cei care doresc să trimită sau să primească bani rapid și fără costuri ascunse, MoneyGold le pune la dispozitie serviciul de transfer de bani. Transferul de bani este realizat prin intermediul MoneyGram.

Vă așteptăm în oricare dintre agențiile MoneyGold!

Descoperă locațiile MoneyGold!

MoneyGold – De cuvânt de la bun început!

Publicat 22 oct. 2021 Reactualizat 21 nov. 2021 Expiră 21 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos