de ani Fără Frică...

Publicat 24 Oct 2019 | Reactualizat 23 Nov 2019 | Expiră 24 Nov 2019

Operatoare Productie

25 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Fabrica noastra isi mareste echipa de operatori productie!

Esti persoana potrivita daca:
- ai minim 8 clase;
- esti o persoana atenta la detalii;
- esti dispus/a sa te perfectionezi si sa atingi standardele de calitate cerute;
- iti doresti sa te dezvolti si sa inveti "'meserie'' de la persoane cu experienta in cadrul unui training.

Descrierea jobului

Vei putea vedea fabrica, colectivul, precum si organizarea echipelor si sarcinile de lucru in cadrul unei probe de lucru.

Ce se ofera?
- in primul rand un mediu de lucru curat, bine organizt si non-toxic;
- pachet salarial atractiv, format din salariu de baza+prime de calitate/eficacitate;
- al 13-lea salariu/ prime de sarbatori;
- servicii medicale - Polisano;
- tichete de masa de 15 lei;
- asigurare transport pe mai multe rute din judetul Sibiu:
AGNITA, ALTINA, ARPASU DE JOS, ARPASU DE SUS, AVRIG, BOITA, BRADU, CAINENII MARI, CARTA,CARTISOARA, CHIRPAR, CISNADIE,CISNADIOARA, COLONIA ,TALMACIU, GLAMBOACA, MARSA, NOUL ROMAN, PORUMBACU DE JOS, RACOVITA, RASINARI, RAU SADULUI, RUSI, SACADATE, SADU, SCOREIU, SEBESU DE JOS, SEBESU DE SUS, SIBIU, SLIMNIC,TALMACEL,TALMACIU,TURNU ROSU,VICTORIA,VISTEA DE JOS,VISTEA DE SUS

Experienta nu este necesara, se ofera un training de 3 saptamani;

Program de lucru: un schimb sau doua schimburi
*Se poate opta pentru un sigur schimb; pentru cel de al doilea schimb este prevazuta o prima bruta pe langa salariul de baza.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la tel.: 0729800779

Indiferent dacă abia acum intrați pe piața muncii, dacă ați decis o schimbare de carieră, sau pur și simplu căutați un nou loc de muncă, este momentul dumneavoastră de reușită, iar Manpower vă poate ajuta să o dobândiți. Suntem lider mondial în servicii și soluții de angajare de peste 65 de ani și știm ce înseamnă să fii în căutarea unui loc de muncă. De aceea, scopul nostru este să vă ușurăm și îmbunătățim această experiență, începând cu candidatura la posturile vacante pe care le oferim și continuând cu dialogul cu consultanții noștri pe tot parcursul până la reușita angajării într-un loc de muncă potrivit stilului dumneavoastră de lucru și de viață. Este momentul să descoperiți oportunitățile oferite de Manpower, un brand al ManpowerGroup.

Expirat
Operatoare Productie  -  Manpower Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles