de ani Fără Frică...

Publicat 11 Mai 2019 | Reactualizat 22 Mai 2019 | Expiră 11 Iun 2019

Operatoare ghiseu Schimb Valutar si Western Union

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Contabilitate primara (jurnale de casa, inchidere fiscala, rapoarte specifice activitatii etc.)

Operare PC (Microsoft Office, Email)

Limba engleza nivel mediu

Abilitati de lucru cu cifrele

Experienta in lucrul cu numerar constituie avantaj;

Orientare spre lucrul cu publicul;

Abilitati de comunicare;

Orientare catre rezultate;

Atentie la detalii, corectitudine, rapiditate, atentie distributiva;

Seriozitate, atitudine de asumare a responsabilitatii;

Descrierea jobului

Efectuare operatiuni transfer de bani si schimb valutar cu numerar pentru persoane fizice;

Operatiuni de plata;

Asigura promovarea si vanzarea produselor, serviciilor catre clienti persoane fizice;

Raspunde de corectitudinea oricarei tranzactii efectuate si de numerarul aflat in gestiune;

Intocmeste rapoarte de activitate

Alte operatiuni sau tranzactii impuse prin procedurile societatii

MOLDO EXCHANGE OFICE SRL isi desfasoara activitatea, in domeniul serviciilor de intermediere a tranzactiilor financiare, prin oferta adresata clientilor persoane fizice privind servicii de transfer de bani si schimb valutar.

Locul de munca este in Bucuresti - Bd. MAGHERU intre Hotel "Intercontinental" si Hotel "Ambasador" .

Expirat
Operatoare ghiseu Schimb Valutar si Western Union  -  Moldo Exchange Office S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles