de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iun 2008 | Reactualizat 11 Iul 2008 | Expiră 13 Iul 2008

Operations Officer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii superioare economice –Finance / Accounting / Marketing;
- minim 2 ani experienta, de preferinta in Finance /Operations /Marketing;
- PC literacy – cunoastere avansata Outlook, experienta in lucrul cu worksheet-uri (Excel);
- Abilitati analitice;
- Limba engleza- fluent;
- Abilitati de comunicare;
- Seriozitate, responsabilitate

Descrierea jobului

Key responsabilities:
1. Retailer support
2. Operations Processing – data collection and distribution
3. Exception Handling
4. Report Generation
5. Project participation

(1,3) - Mentinerea relatiei cu canalele de distributie (retaileri - magazine), asigurarea logisticii si comunicarea cu acestia;
(2) - Administrarea bazei de date cu aplicatiile de credit pe tipuri de produse de credit;
(4) - Intocmirea rapoartelor de activitate lunara pe fiecare produs si canal de distributie;
(5) - Gestionarea activitatilor promotionale si asigurarea logisticii necesare lansarii promotiilor;

Dr.Credit S.A. asigura intermediere de credite de consum si alte servicii financiare. Reteaua de distributie controlata exclusiv de Dr.Credit include un numar de peste 150 de magazine si puncte de vanzare care asigura companiei una dintre cele mai bune reprezentari in tara si in Bucuresti. Dr.Credit este cea mai mare societate de intermediere de credite de consum la nivelul magazinelor din Romania.
Profita de oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti cu experienta in domeniul serviciilor financiare si bancare si joaca un rol important intr-o companie cu un mare potential de crestere in viitorul imediat!

Expirat
Operations Officer  -  Doctor Credit S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles