Publicat 15 Sep 2020 | Reactualizat 22 Sep 2020 | Expiră 15 Oct 2020

Online Store Manager

1 post
Candidatul ideal

Căutăm coleg/colegă cu:
• Atitudine pozitivă, dorință de dezvoltare;
• Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare și cunoașterea limbii engleze avansat;
• Abilități excelente de comunicare verbal și în scris;
• Abilități Operare PC, Microsoft Office (Excel, Word);
• Organizat, bune abilități de lucru în echipă;
• Persoană creativă, pasionată de modă;
• Cunoașterea platformelor Shopify și Smartbill precum și a rețelelor de socializare constituie un avantaj.

Descrierea jobului

• Administrarea magazinului online la un nivel basic
• Actualizarea de produse, prețuri, stoc în magazinul online;
• Adăugarea produselor noi pe site sau actualizarea celor deja existente în magazinul online;
• Operare Smartbill: emitere facturi, încasări, emitere notă de recepție marfă;
• Raportare lunară vânzări, comenzi online, retururi
• Asistență clienți în showroom sau online pe e-mail, telefon sau pe paginile de Facebook /Instagram;
• Păstrarea relației cu clienții pe rețelele de socializare și pe e-mail;
• Preluare sarcini viitoare cu formare în prealabil.

• Sediul este central, situat în zona Unirii, la 5 minute de mers pe jos de Metrou Piața Unirii;
• Oferim un loc de muncă stabil și pe termen lung într-o atmosferă caldă și prietenoasă, dar și într-un mediu profesional;
• Posibilități de promovare în cadrul companiei;
• Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță;
• Prime de sărbători;
• Program extins de training;
• Echipa cu care vei lucra este una tânără și energică, aflată în permanentă dezvoltare;
• Alături de noi ai posibilitatea să înveți lucruri noi și să dezvolți o carieră.

www.reflectss.ro este un magazin de haine unisex. În prezent, produsele noastre sunt expuse și într-un showroom localizat pe Principatele Unite 62, București, și recent am deschis un al doilea magazin fizic în Barcelona.
În acest moment suntem în plin proces de dezvoltare privind inaugurarea unor noi magazine fizice în țară dar și în Europa.
Online Store Manager  -  DARK CLOTHING CONCEPT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles