de ani Fără Frică...

Publicat 09 Oct 2008 | Expiră 09 Nov 2008

Online Sales Representative

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
- Ablitati de comunicare si planificare
- Capacitatea de a convinge usor
- Initiativa, perseverenta, dinamism

Descrierea jobului

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezinta oferta de servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti
- este un job de birou , nu de teren

Suntem o agentie de publicitate si webdesign din Iasi. In cadrul diviziei de online oferim servicii de promovare si publicitate prin intermediul website-urilor noastre. Domeniile actuale sunt: sanatate, turism, imobiliare si afaceri.

Expirat
Online Sales Representative  -  SC SMARTLINE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles