Publicat 21 Apr 2017 | Reactualizat 22 Mai 2017 | Expiră 23 Mai 2017

ON-LINE MARKETING MANAGER

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti fascinat de mediul on-line si-ti place turismul, ai sansa sa-ti pui in valoare creativitatea si cunostintele, intr-o echipa tanara si dinamica, cu proiecte ambitioase si provocari profesionale pe masura.

- Minimum doi de experienta in on-line marketing;
- Cunostinte avansate AdWords, Facebook, LinkedIn, CMS WordPress, Analytics; SEO;
- Limba engleza, avansat
- Cunostinte avansate suita Office;
- Absolvent studii superioare sau masterand;
- cunoştinţe marketing si comunicare;
- creativitate, iniţiativă, atitudine pozitivă;
- disponibilitate program prelungit.

Descrierea jobului

- Coordonare programe de online marketing, inclusiv prin sisteme de automatizare;
- Web content;
- Analiza trafic si analiza SEO;
- E-mailing;
- Social media marketing;
- Mobile marketing.

Ce oferim:
- Salariu fix negociabil, in functie de experienta in domeniu si de nivelul de cunostinte;
- Proiecte de dezvoltare profesionala.

Descrierea companiei

EUROPA TRAVEL- agentie de turism

Expirat
ON-LINE MARKETING MANAGER  -  TOTAL IMAGE MEDIA - EUROPA TRAVEL