Publicat 08 Feb 2019 | Reactualizat 13 Feb 2019 | Expiră 11 Mar 2019

ONLINE MARKETER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Marketer ONLINE / Part Time / Program flexibil
Studii superioare;
Experiență de minimum 2 ani în conceperea și implementarea de campanii în Google Adwords și Facebook Ads;
Experiență de minimum 2 ani în Google Analytics;
Experiență de minimum 2 ani în conceperea și implementarea campaniilor de social media (Facebook și Instagram) și direct mailing (newslettere);
Experiență în cadrul altei companii de pe piața de BEAUTY (fashion, cosmetice, design, etc)

Descrierea jobului

Va concepe un plan de marketing online si va implementa
Va concepe anunturi
Va concepe și implementa campanii de marketing online (Google Adwords, Facebook Ads, Newsletter, Social Media, Remarketing) pentru promovarea produselor comercializate
Va monitoriza derularea campaniilor implementate și rezultatele acțiunilor de promovare și marketing online;
Va monitoriza permanent piaţa şi concurenţa în vederea actualizării şi/sau modificării strategiei şi politicilor de marketing ale companiei

Jobul este parttime (in medie 2 ore pe zi), program flexibil !

Descrierea companiei

Lideri pe piata locala de beauty, cu o experienta de 8 ani
Te așteptăm într-o echipă tânără și open-minded, în care vei putea să îți folosești creativitatea și alături de care vei avea ocazia să înveți lucruri noi

Expirat
ONLINE MARKETER  -  PROUD GLOW

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles