Publicat 11 Nov 2020 | Reactualizat 25 Nov 2020 | Expiră 11 Dec 2020

Ofiter Telemarketing

10 posturi

Candidatul ideal

Esti energic, pozitiv, spontan, si relationezi usor? Atunci locul tau cu siguranta este alaturi de noi!
Suntem o echipa tanara, dinamica, ne plac interactiunile cu oamenii si intotdeauna suntem in cautare de noi modalitati de a ne depasi limitele.
Daca vanzarile te stimuleaza, relationezi usor, esti orientat catre rezultate competitive si motivat sa realizezi ceea ce iti propui, te asteptam cu drag in echipa de agenti telesales.

Descrierea jobului

Contactarea telefonica a clientiilor, cu scopul de a promova si vinde produsele financiare ale companiei.
Identificarea nevoilor clientilor, negocierea si tratarea obiectiilor in vederea semnarii contractelor.
Abordarea clientilor cu profesionalism, in acord cu standardele de calitate.
Atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari dar si a asteptarilor clientilor, respectand in acelasi timp politicile si procedurile companiei noastre.

Iata ce iti oferim:

  • o echipa entuziasta si dinamica;
  • posibilitatea de a lucra remote;
  • pachet salarial motivant;
  • bonus de performanta;
  • bonus de integrare;
  • training in domeniul financiar-bancar;
  • oportunitati reale de dezvoltare profesionala.
Suna atractiv? Hai sa ne cunoastem!

TBI Bank Romania alaturi de TBI Money si TBI Leasing furnizeaza acces la solutii financiare inovatoare, digitale, integrate, creditarea fiind baza activitatii noastre comerciale.
Facem parte din grupul 4finance Holding – cel mai mare grup european de credite de consum accesibile online si pe dispozitive mobile si ne dorim sa cream o comunitate de experti talentati si foarte experimentati, gata sa ofere servicii clientilor din toata Europa.
Cautam persoane care sa ne provoace prin pasiunea, ingeniozitatea si ideile lor si daca doresti sa te alaturati echipei noastre, ne anuntam entuziasmati in a te cunoaste.

Ofiter Telemarketing  -  TBI BANK EAD SOFIA- SUCURSALA BUCURESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles