Publicat 29 Nov 2016 | Expiră 31 Dec 2016

Ofiter Operatiuni Bancar PART-TIME - Persoane cu Dizabilitati

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii/ superioare
- Aptitudini medii de utilizare PC
- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
- Exeperienta de minim 6 luni in domeniul bancar reprezinta un avantaj
- Foarte bune abilitati de inter-relationare, planificare si organizare
- Atitudine proactiva si orientare catre client

Descrierea jobului

- Analizarea si verificarea documentele clientilor si a documentatiei de credit in conformitate cu prevederile politicilor si procedurilor de lucru ale societatii.
- Introducerea in baza de date a documentelor financiare aferente operatiunilor bancare
- Evaluarea informatiilor financiare din aplicatia de creditare pentru aprobarea/respingerea cererilor de creditare.
- Stabilirea aprobarii/respingerea acordarii cererilor de creditare ale clientilor in urma verificarii documentelor de creditare si a informatiilor financiare ale clientilor sau recomandarea salariatilor din departamentul de vanzari obtinerea altor documente sau corectarea datelor, pentru aprobarea cererilor de creditare.
- Realizarea de rapoarte si situatii privind activitatea efectuata

Expirat
Ofiter Operatiuni Bancar PART-TIME - Persoane cu Dizabilitati  -  Asociatia - Integrarea Tinerilor cu Dizabilitati

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles