Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 12 Iun 2019 | Expiră 15 Iun 2019

Ofiter Credite Junior-Galati,Bacau,Satu Mare,Baia Mare,Roman

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vino in echipa noastra daca:

  • Ai o atitudine profesionista, orientata asupra nevoilor clientului
  • Focusul tau este pe atingerea rezultatelor, esti o persoana pozitiva si creativa
  • Detii excelente abilitati de interactionare si vanzare
  • Studiile superioare sunt finalizate (sau in curs)
  • Cunosti pachetul Microsoft Office
  • Detii deja o experienta in operatiunile bancare (conditie optionala) sau te putem invata noi

Descrierea jobului

Obiectivul postului:

  • Consilierea clientilor si a potentialilor clienti in vederea incheierii contractelor de credit
Te invatam cum sa:
  • Consiliezi clientii intr-o maniera placuta, oferind-le informatii corecte, clare si complete
  • Te asiguri de eligibilitatea clientilor interesati de obtinerea unui credit
  • Intocmesti documentatia necesara dosarului de credit daca clientul indeplineste standardele companiei
  • Te asiguri de finalitatea procesului de vanzare tinand seama de procedurile si normele noastre
  • Propui intotdeauna solutii de creditare tinand seama de nevoile clientului
  • Preiei si rezolvi reclamatiile clientilor asigurandu-te ca detii toate informatiile necesare gestionarii situatiei
  • Intocmesti rapoartele solicitate de superiorul direct
Iti putem oferi ca beneficii urmatoarele:
  • Asigurarea perioadei de invatare/integrare ca si nou angajat
  • Efectuarea trainingurilor necesare in insusirea cunostintelor produselor financiare
  • Un mediu de lucru unde te poti simti intotdeauna motivat/a, cu multe oportunităţi de dezvoltare profesionala în domeniul financiar bancar
  • Posibilitatea de a lucra în cadrul unei companii multinationale cu o cultura organizationala solida
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa

Cetelem este filiala furnizoare de credite de consum a grupului financiar francez BNP Paribas si numarul 1 in furnizarea de credite de consum din Europa Continentala. Cetelem ofera credite de consum in cele mai importante retele de distributie de distributie electronice, mobila, computere, PVC, centrale termice, telefoane mobile, echipament sportiv etc. Avem parteneriate cu cei mai importanti "jucatori" pe piata de retail precum Flanco, Rombiz, Dedeman,Brico Depot.

Expirat
Ofiter Credite Junior-Galati,Bacau,Satu Mare,Baia Mare,Roman  -  BNP Paribas Personal Finance SA Paris Sucursala Bucuresti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles