Ofiter credite card - BT Direct IFN SA

BT Direct IFN SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca ai abilitati de analiza, iti place sa lucrezi cu cifre si iti doresti o cariera in sistemul financiar, te asteptam in echipa noastra!

Cerinte post:
Studii superioare absolvite sau in curs;
Experienta in domeniul bancar/insitutii de creditare constituie un avantaj;
Aptitudini utilizare PC & aplicatii MS Office;
Capacitate de analiza si sinteza;
Foarte bune abilitati de relationare, planificare si organizare;
Abilitate de a lucra cu termen limita;
Atentie la detalii;
Orientare catre client.

Descrierea jobului

In ce consta activitatea ta?
- Sa analizezi cererile pentru produsele de creditare ale companiei, verifici corectitudinea documentatiei primite si indeplinirea conditiilor de eligibilitate;
- Efectuezi toate verificarile necesare si aplicabile conform normelor si procedurilor in vigoare, in vederea emiterii unei rezolutii;
- Completezi, modifici si actualizezi informatiile introduse in aplicatia de credit;
Identifici si raporteazi posibile cazuri de frauda;
- Emiti rezolutia de creditare in concordanta cu competentele de aprobare;
- Intocmesti rapoartele zilnice de productivitate;
- Sa te dezvolti profesional intr-o echipa dinamica, parte a Grupului Financiar Banca Transilvania;

Ce oferim noi?
Mediu de lucru activ;
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa proactive;
Posibilitatea de a avea acces la informatie;
Training pe produse , comunicare si proceduri necesare desfasurarii activitatii zilnice;
Salariu fix atractiv, plus bonuri de masa;
Bonus in functie de performante.

BT Direct IFN SA este o institutie financiara nebancara, membra a Grupului Financiar Banca Transilvania.

Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 29 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos