de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Ofiter cont Back-Office

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SAS Grup isi mareste echipa !

Esti potrivit/a pentru aceasta pozitie daca:
ai cunostinte economice generale;
poti opera cu usurinta un PC si te descurci cu MS Office;
esti atent/a la detalii;
ai abilitati de comunicare, iti place sa lucrezi cu oameni intr-un mediu dinamic;
ai initiativa si spirit de echipa;
poti gestiona mai multe sarcini, simultan / atentie distributiva
si,de ce nu, constituie un avantaj o experienta anterioara intr-un post similar, dar daca nu aveti nu va ingrijorati !

Descrierea jobului

Ce iti oferim ?
un mediu de lucru placut, modern si dinamic
pachet salarial corelat cu experienta si performanta
oportunitatea de a creste si explora o varietate de domenii , precum: comercial, finante etc.

Care vor fi responsabilitatile tale ?
urmarire si derulare contracte, intocmire acte aditionale, facturi/incasari;
persoana de contact a clientilor pentru probleme de operatiuni finaciare;
verifica sesizarile clientilor / propune masuri de rezolvare;
genereaza si preia comenzi de la clienti;
urmareste derularea comenzilor;
realizeaza centralizatoare si orice orice alte materiale necesare activitatii sau cerute de management;
alte sarcini conexe/ sarcini financiare specifice departamentului Operatiuni.
Nimic complicat, insa plin de raspundere si motivatie pentru clientii nostri si echipa din care vei face parte!

Vrei sa vii si tu in echipa noastra? Aplica cat mai repede pe ejobs!

S.A.S Grup SRL este producator de software si sisteme monitorizare de la distanta - lider pe piata in domeniul sistemelor de localizare flote auto prin GPS - www.sasgrup.ro

Expirat
Ofiter cont Back-Office  -  S.A.S. Grup SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles