Ofiter Colectare Debite Call Center Improvement Credit

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca ai competente si abilitati sociale, capacitate de adaptare, capacitate buna de comunicare, ambitie, motivare, buna organizare a muncii, te asteptam in echipa noastra!

Cerinte post:
Studii superioare
Experienta intr-un post similar reprezinta avantaj;
Cunostinte medii de limbi straine (engleza),
Abilitati de comunicare / relationare, spirit de echipa,
Cunostinte bune de operare a calculatorului si o buna cunoastere a pachetului MS Office (in mod special Excel)

Descrierea jobului

Initierea de apeluri telefonice, catre debitori/ girantii acestora/ angajatorii acestora (daca este cazul) in vederea recuperarii sumelor datorate de acestia
Adaptarea strategiei privind fiecare client in parte, pe baza analizei situatiei debitorului, a garantiilor si a asteptarilor viitoare
Analizarea situatiei sumelor achitate de catre debitori
Pastrarea confidentialitatii lucrarilor efectuate si informatiilor gestionate

Ce oferim noi?
Mediu de lucru activ;
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa proactiva;
Posibilitatea de a avea acces la informatie
Posibilitatea de dezvoltare si avansare;
Training pe produse , comunicare si proceduri necesare desfasurarii activitatii zilnice;
Salariu fix atractiv, plus bonuri de masa
Bonus in functie de performante

Improvement Credit Collection este societate membra a Grupului Financiar Banca Transilvania.

Publicat 5 aug. 2022 Reactualizat 16 aug. 2022 Expiră 4 sept. 2022